Filtrowanie

Kategorie:

Cena:

33 zł - 1020 zł

Materiał:

Motyw:

Okazja:

Kolor:

Kolor dodatkowy:

Kamień:

Kolekcja Pandora:

Termin realizacji:

WYRAŹ SWOJĄ KOBIECOŚĆ

Z NASZYJNIKAMI PANDORA

Wśród wielu rodzajów biżuterii ta, która dekoruje szyję i dekolt odgrywa rolę szczególną. I choć naszyjniki PANDORA są w swoich projektach znacznie subtelniejsze, niż kolie noszone niegdyś przez damy na salonach, to jednak pod względem szyku i oryginalności w niczym nie ustępują ciężkim i bogato zdobionym naszyjnikom, noszonym niegdyś do wieczorowych kreacji. Naszyjniki PANDORA dokonują rzeczy niezwykłej: mimo subtelnych i ulotnych projektów, zachwycają bogactwem detali. Tu nic nie jest przypadkowe – każdy najdrobniejszy szczegół zarówno samego łańcuszka, jak i zawieszek został szczegółowo przemyślany.

Naszyjniki PANDORA to gra detali, inspiracji i wyobraźni. Obok uwspółcześnionych motywów, pojawiających się w biżuterii od wielu dekad (takich jak kwiaty, serduszka, piórka czy kluczyki), projektanci zawieszek zachwycają unikalnymi, geometrycznymi i ornamentalnymi wzorami. Dodajmy, że naszyjniki PANDORA – podobnie jak i inne produkty tej marki – wyposażone zostały w szeroką gamę charmsów. Dzięki zawieszkom biżuteria ta nigdy nie jest standardowa – każda kobieta może stworzyć własny, niepowtarzalny naszyjnik PANDORA, dobierając do niego takie elementy, które najlepiej wyrażają nie tylko jej gust i styl, ale także bliskie jej sercu wartości.

Jak przystało na elegancką biżuterię, naszyjniki PANDORA łączą wysokiej klasy wzornictwo ze znakomitymi jakościowo materiałami. Najczęściej jest to nowoczesne i uwielbiane współcześnie srebro, rzadziej równie pięknie prezentujące się, złoto o ciepłym odcieniu, połączone z cyrkoniami.

Wybierz Swój Rozmiar

Rozmiar Bransoletki
Rozmiar Pierścionka
Rozmiar Naszyjnika
Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów