Filtrowanie

Cena:

130 zł - 331 zł

Materiał:

Motyw:

Okazja:

Kolor:

Kolor dodatkowy:

Kamień:

Termin realizacji:

KOLCZYKI PANDORA

Kolczyki PANDORA stanowią zarówno idealne uzupełnienie kompletów biżuterii, jak i osobną ozdobę. Projektanci marki pozostają wierni idei ogromnego bogactwa i różnorodności wzorów oraz motywów. Z tego względu – choć kolczyki PANDORA można podzielić na dwie zasadnicze kategorie: sztyfty oraz kolczyki wiszące – wybór modeli jest ogromny. W ofercie znajdują się zarówno niezwykle delikatne motywy roślinne i kwiatowe, jak i misterne ornamenty z cyrkonii, w przepięknej oprawie ze srebra. Obok nowoczesnych, zgeometryzowanych form, pojawiają się tu niezwykle skromne i dyskretne kolczyki z kolorowymi kamieniami, ale także takie inspiracje, jak piórka, serduszka czy gwiazdki śniegu.

Kolczyki PANDORA nadają się na wiele okazji. Będą stanowiły szlachetne uzupełnienie stroju na biznesowe spotkania, wpiszą się w korporacyjny dress code, ale można zakładać je także do codziennych stylizacji. Można wręcz powiedzieć, że dzięki wielkiemu zróżnicowaniu projektów dopasowują się one do trybu życia i indywidualnego stylu każdej kobiety. Ulotność i subtelność niezmiennie pozostaje przy tym jednym ze znaków rozpoznawczych kolczyków PANDORA i całej biżuterii, produkowanej przez tę markę.

Jakość biżuterii ujawnia się w niemal niewidocznych na pierwszy rzut oka detalach. Dopiero bliższe przyjrzenie się kolczykom PANDORA pozwala w pełni docenić kunszt ich projektów. Połyskujące, miniaturowe kamienie, układają się w oszałamiające formy. Ich srebrna oprawa urzeka natomiast wymyślnymi, choć ledwie widocznymi ornamentami.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów