Filtrowanie

Kategorie:

Cena:

208 zł - 860 zł

Materiał:

Motyw:

Okazja:

Kolor:

Kolor dodatkowy:

Kamień:

Rozmiar bransoletki:

Rodzaj kolekcji:

Termin realizacji:

BRANSOLETKI PANDORA

Bransoletki PANDORA to jedne z najpopularniejszych produktów w ofercie marki. Stanowią wręcz synonim indywidualnie kompletowanej biżuterii z charmsami. Są szczególnie łatwe do zaaranżowania – dzięki odpowiedniej kombinacji gotowych charmsów i klipsów można bez trudu zaprojektować własną biżuterię. Bransoletki PANDORA łatwiej jest także wypełnić charmsami (jeśli chcemy, by dekoracyjne zawieszki całkowicie wypełniły bazową bransoletkę). Przy pomocy klipsów natomiast można odpowiednio umocować pojedyncze charmsy – tak by zapobiegać ich przesuwaniu się.

Bransoletki PANDORA same w sobie są niezwykle dekoracyjne. Producent wprowadził kilka modeli i wzorów wykonanych z różnego typu materiałów (srebra, skóry), w kilku kolorach. Efektowne plecionki przywodzą na myśl styl rustykalny i boho, bransoletki srebrne nawiązują natomiast do tradycyjnej elegancji.

Popularność bransoletek PANDORA wynika nie tylko z ich estetyki, ale także przesłania, które z sobą niosą. Indywidualnie dobierane charmsy mogą nawiązywać do ważnych i pięknych wydarzeń oraz wspomnień, a ich niepowtarzalna kombinacja sprawia, że każdy egzemplarz tej biżuterii jest unikalny. Na bransoletkę PANDORA wyposażoną w takie pamiątkowe, symboliczne charmsy można w każdej chwili spojrzeć. Cały czas ma się poczucie, że towarzyszy nam ona w naszej codzienności, stając się subtelnym odwołaniem do wszystkiego, co dla nas ważne. Jednocześnie projekty zawieszek na bransoletki są na tyle dyskretne, że dla postronnych osób pozostają przede wszystkim ładną biżuterią o wysokich walorach ozdobnych.

Znajdź rozmiar Swojej bransoletki
Sortuj wg
Pokaż:
220,15 zł
259,00 zł -15%
254,15 zł
299,00 zł -15%
220,15 zł
259,00 zł -15%
Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów