Filtrowanie

Kategorie:

Cena:

75 zł - 1028 zł

Materiał:

Motyw:

Dla kogo:

Okazja:

Kolor:

Kolor dodatkowy:

Kamień:

Rozmiar łańcuszka:

Rodzaj kolekcji:

Termin realizacji:

Silikonowy Insert

CHARMSY

STWÓRZ ORYGINALNĄ KOMPOZYCJĘ

Jeśli zapytamy kobiety o to, dlaczego kupują biżuterię, dowiemy się, że oznacza ona o wiele więcej, niż tylko szlachetną ozdobę. Owszem, biżuteria ma podkreślać piękno, ale także – i tu nieocenione okazują się charmsy – pomóc w wyrażaniu siebie. Czasem bowiem biżuteria może powiedzieć o osobowości i charakterze znacznie więcej, niż strój. Dyskretna zawieszka, czyli charms, pasuje na każdą okazję i do każdego dress code'u. Co więcej, można łączyć ją z wieloma typami biżuterii: łańcuszkami, naszyjnikami, kolczykami czy bransoletkami.

Charmsy PANDORA należą do najbardziej lubianych elementów biżuterii. Charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Spora część pracy nad nimi wykonywana jest ręcznie, dzięki czemu zawieszki uzyskują niepowtarzalny charakter. Jednocześnie charmsy PANDORA – tam, gdzie jest to potrzebne – powstają przy użyciu najnowocześniejszych technologii jubilerskich. Dziś, w dobie rosnących oczekiwań klientek, trudno byłoby wyobrazić sobie pracę nad biżuterią bez wykorzystania narzędzi o najwyższej precyzji i dokładności. Zwłaszcza, że charmsy to wyroby maleńkie, wymagające ogromnej precyzji.

Warto zauważyć, że dzięki różnorodności motywów charmsów PANDORA bardzo często traktowane są one jako symbole szczęścia i pomyślności. Dla wielu posiadaczek stają się swego rodzaju talizmanem; ulubionym, najbardziej osobistym elementem każdej stylizacji. Ze względu na dyskretny, minimalistyczny charakter pozwalają „przemycić” indywidualne wartości i symbole nawet do oficjalnych strojów.

Sortuj wg
Pokaż:
143,65 zł
169,00 zł -15%
177,65 zł
209,00 zł -15%
92,65 zł
109,00 zł -15%
109,65 zł
129,00 zł -15%
Pokazuje 97 - 192 z 521 elementów